Семінар для арбітрів та спостерігачів арбітражу Київщини

У понеділок, 21 серпня, у приміщенні Київської обласної асоціації футболу (КОАФ) відбулися семінари для офіційних осіб, задіяних в роботі на матчах на Київщині.

Спочатку зібралися спостерігачі арбітражу – Чепіль, Мазуренко, Нілов, Бєлобров, Шельменко, О.Грицай, Маслов, Зубавленко. Присутні обговорили організаційні моменти, ознайомилися з нововведеннями у правилах гри, поспілкувалися з куратором змагань Валерієм Валерком, переглянули деякі кліпи з чемпіонату Київської області.

Далі прийшла черга арбітрів. На семінарі були присутні В.Грицай, Матяш, Нагорний, Мартиненко, Подвальний, Мошковський, Гординський, Докучай, Лукаш, Урда, Товт, Бабак, Капран, Данильченко, Настусенко, Грушко, Козорог, Кандела, Терновий, Володін, Каморніков, Тонковид, Фурманенко, Скрипник,  Цуканов, Лебедінський, Роман, Васильєв, Волинець, Прикота, Титов, Дубовий, Аврамчук, Хіміченко, Кузовлєв. У режимі діалогу були обговорені організаційні питання та переглянуто найбільш дискусійні кліпи з чемпіонату Київської області за перші два тури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *