Представниця Київщини, асистент арбітра Світлана Грушко відпрацювала на матчі другого етапу кваліфікації до чемпіонату світу серед жінок.
У місті Галле зустрічалися збірні Німеччини та Чехії, і господарки здобули впевнену перемогу з рахунком 4:0, вийшовши в лідери у п’ятій відбірковій групі.
Відзначимо, що на матчі працювала бригада арбітрів з України – окрім Грушко, арбітром у полі була Катерина Монзуль з Харкова, а ще одним асистентом виступила Марина Стрілецька з Сум.

