Арбітра КОФФ Анастасію Резнік було відзначено індивідуальною нагородою за підсумками турніру «Кубок Міністра внутрішніх справ України – 2018».
Міністр внутрішніх справ нашої країни Арсен Аваков вручив Анастасії почесну відзнаку за найбільшу кількість матчів, проведених на турнірі. До речі, Резнік працювала не лише в якості асистента арбітра на турнірі (у тому числі й у матчі за третє місце), а й була четвертим рефері у вирішальному матчі, на якому працював арбітр вітчизняної Прем’єр-ліги киянин Іван Бондар.

