З 20 лютого по 7 березня
на стадіоні «Центральний» у Вишневому проходитиме цікавий турнір під назвою
«Зимовий фестиваль футболу» серед команд U-19.
Його організовує громадська організація «Українська асоціація розвитку дитячого
та юнацького футболу» спільно з управлінням фізичної культури та спорту
Київської області за сприяння голови Київської обласної федерації футболу
Ярослава Москаленка.
Серед учасників змагань:
«Сокіл» (Михайлівка Рубежівка), «Меліоратор» (Буча), «Любомир» (Ставище), “Чемпіон”
(Київ), “Колос” U-19 (Ковалівка),
“АРЗ” (Біла Церква), ДЮСШ-15 (Київ) і “Зміна-Оболонь”
(Київ). На матчах турніру будуть працювати арбітри Київської обласної федерації
футболу.
Сьогодні зіграні перші матчі: “Чемпіон” (Київ) – “Колос” U-19 (Ковалівка), а також СФК “Сокіл” (Михайлівка-Рубежівка) – “Зміна-Оболонь” (Київ). Обидва поєдинки відсудила бригада в складі Андрія Радіоненка, Кирила Гриня та Анастасії Резнік.

А в Петропавлівській Борщагівці на стадіоні «Козак Арена» в заключному матчі групи «А» Меморіалу Щанова відбулася справжня сенсація. Друголігова «Чайка» не змогла подолати юніорів з ФК «Оболонь – Бровар» (2:2) і поступилася їм місцем в півфіналі престижних змагань. Зафіксували цей несподіваний результат Олександр Титов, Владислав Мошковський та Дмитро Подвальний.


