Skip to main content Scroll Top

Зимовий кубок ДЮФЛУ фінішував на мажорній ноті

зим кубк дюфлу 8

Як ми вже повідомляли,
дитячо-юнацька футбольна ліга України (ДЮФЛУ) нещодавно провела «Зимовий кубок»
серед юнацьких команд (U-16).
На полі критого манежу НТБ «Динамо» (Київ) з 8 по 10 березня відбулися вирішальні
поєдинки, які принесли такі результати:

1\2 фіналу. «Динамо» (Київ) – ФК «Львів» 4:0

                   «Шахтар» (Донецьк)
– ФК «Дніпро» 1:0

Матч за третє місце. ФК «Львів» – ФК «Дніпро» 0:0, по пенальті 4:3

Фінал.  «Динамо» (Київ) – «Шахтар» (Донецьк)
1:0. Гол: Попов (11)

Отже, переможцями «Зимового кубку ДЮФЛУ» – 2019 стали підопічні Юрія
Дмитруліна – юнацька команда (U-16) «Динамо» (Київ).  Вітаємо переможців!

Приємно, що бригада арбітрів КОФФ в складі Євгена Горбенка, Владислава
Мошковського та Максима Мельниченка під пильним наглядом старших колег Леоніда
Ярмолинського і Михайла Радіоненка на хорошому рівні провела один з півфіналів,
а саме поєдинок юних киян та львів’ян.

 А фінальний матч турніру, в якому
зустрілися принципові суперники – юні футболісти «Динамо» та «Шахтаря»,  відмінно провів арбітр КОФФ Андрій Федорук.