Skip to main content Scroll Top

Футзальні козаки змагались в Броварах

дудка 2

17 березня в Броварах
фінішував обласний чемпіонат з футзалу серед ветеранів (+45). В фінальну стадію
змагань пробилися команди з Василькова, Ірпеня та Вишгорода. Матчі ігрового дня
принесли такі результати:

Васильків – Вишгород 0:4,
Ірпінь – Васильків 6:1, Вишгород – Ірпінь 3:2.

Отже, переможцями
змагань стали ветерани Вишгорода, згуртовані Миколою Горовим, другим фінішував
Ірпінь, третім – Васильків.

Турнір організував комітет
ветеранського футболу КОФФ, очолюваний Миколою Королем, за сприяння Броварської
міської федерації футболу (голова – Микола Логвин).

Матчі фінального етапу
змагань на високому рівні провели арбітри КОФФ Дмитро Дудка (на фото) з Обухова
та Віталій Васильєв з Українки.