Унікальний ювілей
відсвяткував авторитетний представник легендарної родини футбольних арбітрів.
Олександр Миколайович Балакін, син найпершого вітчизняного судді
міжнародної категорії та батько нинішнього арбітра ФІФА, п’ятдесят років тому
провів свій перший матч у чемпіонаті Київської області. Сталося це на славнозвісному васильківському стадіоні «Кристал»,
де змагалися тодішні лідери обласного футболу — місцевий «Холодильник» і
білоцерківський «Спартак». Арбітру-новачкові на той час не виповнилося ще й
дев’ятнадцяти років…
Олександр Балакін, арбітр з Всесоюзної та Національної категорії, провів кілька сотень офіційних зустрічей в турнірах аматорів, з першої половини 70-х років минулого століття неодноразово працював на фінальних поєдинках обласного кубкового турніру, очолював Комітет арбітрів КОФФ і досі керує спостерігачами арбітражу, він є справжньою легендою Київщини футбольної!

