Skip to main content Scroll Top

Турнірний експрес набирає хід: огляд четвертого туру чемпіонату Київщини

4 тур арб ден

Арбітри КОФФ відпрацювали на
полях Київщини четвертий тур обласної вищої ліги.

Дивно, проте в Денихівці вельми сумували господарі. Вони поступились
«Авангарду», по зав’язку напакованому недавніми професіоналами, з мінімальною
різницею в рахунку, що задовольняє зазвичай, либонь, кожну другу вищолігову
команду, якщо не більше. Та хлопці з ДГ «Шевченківське» боролися з усіх сил за
позитивний результат — звідси й розпач після фінального свистка. Чемпіони,
тримаючи на думці півфінал аматорського Кубка країни, варіювали складом і не
вдавалися до надзусиль, але свої три очки з Тетіївщини вивезли. До перерви
Зелді двічі бив головою впритул, однак без успіху, а Кушнір із штрафного
поцілив у поперечку. Результативним натомість виявився стандарт у виконанні
Дарди: віртуозний обвідний удар — і м’яч затріпотів у сітці. Господарі, проте,
поновили рівновагу завдяки вражаючому сольному проходу і бездоганному за
виконанням удару Ткаченка. «Авангарду» вистачило й двох хвилин, аби знову вийти
вперед. Тітов, відгукнувшись на подачу з кутового, головою спрямував шкіряного
в поперечку, а Сомов, найкмітливіший у веремії, випередив оборонців і воротаря,
успішно зігравши на добиванні. Денихівці постійно перегравали титулованого
суперника на лівому фланзі наступу, куди на допомогу молодому Ярмаку раз у раз
поспішав досвідчений Тітов, але
гострота так і не переросла в матеріальну вигоду для господарів.

ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) – АВАНГАРД (Бзів)  1:2 (Ткаченко, 73 — Дарда, 67, Сомов, 75). 27 квітня, субота, 12:00. Денихівка,
селищний стадіон.
Арбітри Владислав Грицай — Віталій Васильєв,
Максим Величко.
Спостерігач
арбітражу
 Валентин Овдієнко.

Оступилась і на рідному «Прогресі» народна
команда Баришівського району. Причому знову саме «Патріот» володів ініціативою
та територією, створив чимало гострих моментів, навіть повів лік голам, однак
пропустив два контрвипади — за великим рахунком, два з трьох за весь матч! — і
програв. Самотуга відзначився з допомогою Чекеда, Коба проскочив між
невпевненими Деко та Ковальовим, отримавши передачу від Миколаюка. Впору
сходити до церкви… Хоча, якщо говорити цілком серйозно, проблеми «Патріота» в
середній ланці, котра завжди була визначальною для команди, очевидні. Лідери
здали фізично, новачки не примножили наснаги…

ПАТРІОТ (Баришівський район) – БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — 1:2 (Кострома, 23 — Самотуга, 45, Коба, 58). 27 квітня, субота, 15:00. Баришівка,
спорткомплекс «Прогрес».
Арбітри Олександр Сахно — Світлана Грушко, Дмитро
Ступак.
Спостерігач
арбітражу
 Валентин Чепіль.

СФК «Сокіл» реабілітувався
за поразку в третьому турі чемпіонату Київщини від «Беркута-Легіона». Підопічні
Олега Самченка в Ірпені з рахунком 4:0 розгромили лідера обласних перегонів –
«Меліоратор» (Буча). Бучанці активно розпочали зустріч. Вони
проводили свої атаки через правий фланг, на якому діяв швидкий та технічний
Роман Гарасюта. «Соколята» справилися з натиском суперником, а потім,
застосовуючи високий пресинг, змушували «Меліоратор» помилятися. Так, на 16-й
хвилині бучанці втратили м’яч поблизу власних воріт. Ігор Байдалук виконав
передачу у штрафний майданчик на Віталія Ємельянова, а той сильним ударом у
дальній кут змусив капітулювати Юрія Яковчука.  Здобувши перевагу у рахунку, «Сокіл»
відійшов у оборону і розпочав вичікувати свого шансу спіймати суперника на
контратаці. «Меліоратор» великими силами йшов вперед і мав нагоди відігратися.
Зокрема небезпечно з-меж штрафного майданчика пробивав Роман Гарасюта, але з
його ударом впорався Денис Толєбаєв.  Зрештою, «Сокіл» до перерви втримав свої
ворота на замку, а вже на початку другого тайму подвоїв перевагу у рахунку. Це
Ігор Байдалук з передачі Дмитра Ніколаєця реалізував вихід віч-на-віч з
голкіпером. Ще два м’ячі «Сокіл» забив вже наприкінці матчу, провівши дві
класні контратаки. Литвин зручною передачею відправив у прорив Віталія
Ємельянова. Правий півзахисник виконав простріл у штрафний майданчик, після
якого удару по воротам завдав Ігор Байдалук. М’яч влучив у стійку воріт, від
якої відскочив до Миколи Весельського. Нападник «Сокола» гостей не пробачив. У
компенсований арбітром час Весельський долучився до ще одного взяття воріт. Він
віддав передачу на Окодуву, який у дотик вивів на ударну позицію Литвина. Ярослав
холоднокровно відправив м’яч у дальній кут, після чого порадував публіку на
трибунах кульбітами у стилі Мирослава Клозе.

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) – МЕЛІОРАТОР (Буча)  4:0  (Ємельянов, 16, Байдалук,
48, Весельський, 86, Литвин, 90+2).
27 квітня,
субота, 15:00. Ірпінь, стадіон «Чемпіон».
Арбітри Сергій
Задиран — Дмитро Дудка, Дмитро Рубан.
  Спостерігач арбітражу Сергій Березка.

Нервова  атмосфера була в Лютежі, де молодь «Діназа»,
заведена ветераном Шевелюком, більшою мірою сперечалася з арбітром, аніж
намагалася грати та боротися з ірпінським новачком. Це вилилося в оберемок
дисциплінарних санкцій від арбітра.  Приємно констатувати,
що  ірпінська команда «Кудрівка», граючи
на виїзді у Вишгороді, в напруженій боротьбі змогла здолати господарів
майданчика команду  з рахунком 4:2. Це
перша перемога підопічних Юрія Степаненка у вищій лізі Київської області.  В ударі цього дня був форвард ірпінців
Ярослав Кубенко, який відзначився «хет-триком» у цій грі, що дозволило йому
увійти до списку  найкращих бомбардирів
першості на даний час, а команді здобути таку нелегку, але бажану перемогу, яка
підняла «Кудрівку»  з нижньої частини
турнірної таблиці на  восьме місце.

ДІНАЗ-2 (Вишгород) – КУДРІВКА (Ірпінь)  2:4 (Ходаковський, 61, 90 — Кубенко, 22, 54, 85,
Дорошенко, 63, у свої ворота).
  Вилучення: Александровський, 54, Прудников, 85, Шевелюк (усі
— Діназ-2) — після фінального свистка.
27 квітня, субота, 15:00. Лютіж, стадіон
«Лютіж Арена».
Арбітри Андрій Федорук — Віктор Аврамчук, Кирило
Хіміченко.
Спостерігач
арбітражу
 Сергій Скрипак.

А в Калинівці, де зібралося чотири сотні глядачів, «Асканія-Флора»
зробила найбажаніший дарунок своєму спортивному директору Володимиру
Рудницькому на день народження. Дебютант обласного чемпіонату
започаткував розгром екс-чемпіона вже на першій хвилині завдяки філігранній
зіграності двох друзів і кумів. Герасименко прострілив — Кушка забив! А потім
«Джуніорс», який вийшов на матч розслабленим — як на парад, залишився в
чисельній меншості: вже вкотре підвів одноклубників Левенець. Жмакін майже
одразу подвоїв результат, а під завісу тайму Дорогань заробив і реалізував
одинадцятиметровий. Алієв і товариство недавніх професіоналів спробували
зібратися, пожвавішали після перепочинку, відіграли один гол зусиллями
Апанчука, однак повернутися до гри загалом так і не змогли. Кучерук, який був
особливо продуктивним у другому таймі, та технічний Жмакін дотисли
деморалізованого фаворита, підтвердивши розгромом претензії «Асканії-Флори» на
місце в групі лідерів.

АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка)
– ДЖУНІОРС (Шпитьки) 4:1
 (Кушка, 1, Жмакін, 32, 90+4, Дорогань, 43, пн — Апанчук, 63). Вилучення: Левенець
(Джуніорс, 29).
27 квітня, субота, 16:00. Калинівка, селищний стадіон. Арбітри Сергій Бойко — Олександр Беркут, Павло
Якименко.
Спостерігач
арбітражу
Олександр
Балакін.

Матч у Вишневому міг стати сенсаційним якби юні ставищенці витримали
запропонований самими ж стартовий темп. Хвилин двадцять «Десна» надмірно
потіла, стримуючи прудконогого суперника. «Любомир» мав і нагоди, але
скористатися ні ними, ні загальною перевагою так і не зумів. На відміну від
опонента, якому вистачило для взяття чужих воріт і досвіду, і майстерності.
Перший гол організувала трійця ветеранів, яким у сумі вже виповнилося 112
років. Руженцев уміло подав кутовий, Данилов головою переправив шкіряного на
кут площі воріт, а Влаєв завдав невідпорного удару з підйому. Початок другого
тайму знову мобільніше провели номінальні господарі. Вони ледь не всіма силами
пішли в наступ і… потрапили в полон. Валієв не реалізував стрімкий вихід на
чужі ворота, голкіпер Костенко швидко вибив м’яча в поле, Воробей-старший
доправив його молодшому однофамільцеві, а вже той метрів з 25-ти змусив
капітулювати досвідченого Тросюка. Ще за десять хвилин уже сам граючий тренер
«Десни», отримавши передачу від Степаненка, відправив у сітку «Любомира» снаряд
од бічної лінії чужих володінь. Ставищенці склали зброю і свіжий Ківало,
либонь, ще не встигнувши адаптуватися на полі, зрізав у свої ворота шкіряного
після прострілу того ж таки Андрія Воробея.

ЛЮБОМИР (Ставище) — ДЕСНА (Погреби)  0:4 (Влаєв, 44, Євген Воробей, 52,  Андрій Воробей, 62, Ківало, 69, у свої ворота). 27 квітня, субота,  10:00. Вишневе,  Центральний стадіон. Арбітри Олександр Титов — Владислав Кононов, Анастасія Резнік.  Спостерігач арбітражу Наталія Мазуренко.