У четвер, 21 жовтня, у Відні (Австрія) відбувся матч третього туру групового турніру Ліги Європи між місцевим «Рапідом» та загребське «Динамо».
На матчі працювала суддівська бригада з України на чолі з харків’янкою Катериною Монзуль. ЇЇ асистентами були сумчанка Марина Стрілецька та Віктор Матяш із Донецька, який працює на матчах під егідою КОАФ, четвертий арбітр – Денис Шурман із Вишневого. Асистентом арбітр VAR був ще один наш земляк Микола Балакін, а спостерігачем арбітражу – норвежець Руне Педерсен.
Щодо самого матчу, то перемогу відсвяткували господарі – 2:1. Протягом гри наші співвітчизники зафіксували 31 фол (16 у господарів, 15 у гостей) та «нагородили» футболістів вісьмома попередженнями (4+4).

