Представник КОАФ, спостерігач арбітражу Першої вітчизняної ліги та чемпіонату U19 Сергій Скрипак проводить тренування для дітей у Києві.


Під керівництвом досвідченого фахівця займаються вихованці столичної «ДЮСШ-26» 2009, 2010, 2011 та 2013 років народження, заняття проходять на стадіоні «Темп». Загалом Сергій Володимирович тренує дітей 2016 року народження, але всі його підопічні разом із батьками поїхали з Києва після початку війни, то фахівець тренує зараз усіх дітей, незалежно від віку, та й не тільки з дитячої школи «ДЮСШ-26».


