Skip to main content Scroll Top

Єлизавета Настусенко дебютувала у Другій лізі

photo_2025-04-22_19-09-27

Представниця Київщини Єлизавета Настусенко провела в якості асистентки арбітра дебютний поєдинок у рамках Другої національної ліги.

Єлизавета увійшла до суддівської бригади на чолі з іншим представником нашого регіону Владиславом Грицаєм на матчі 14-го туру групи Б між «Черніговом» та вінницькою «Нивою».

Гра завершилася перемогою господарів – 2:0, а рефері показали п’ять попереджень (3 у господарів, 2 у гостей) та вилучили футболіста «Ниви».