У вівторок, 20 травня, у приміщенні КОАФ відбувся семінар для арбітрів та спостерігачів арбітражу.
Семінар тривав півтори години. У його рамках розглянули суперечливі та цікаві кліпи з матчів чемпіонату Київської області. Підібрані вони були за такими тематиками: трактування єдиноборств, менеджмент та управління грою, поза грою, зрив очевидної гольової можливості (ЗОГМ) / зрив перспективної атаки (ЗПА). Усі слухачі мали можливість висловити свою думку стосовно будь-якого кліпу.
Провів семінар голова Комітету арбітрів КОАФ Денис Шурман.

