Представниця Київщини Світлана Грушко була включена до списку арбітринь та асистенток арбітринь, які працюватимуть на поєдинках фінальної частини Євро-2025, що стартував у Швейцарії.
Наша землячка відпрацювала на матчі-відкритті турніру між Швейцарією та Норвегією, увійшовши до суддівської бригади на чолі з румункою Аліною Пешу.
Сам поєдинок завршився перемогою скандинавок – 2:1. Інтернаціональна бригада арбітринь зафіксувала 19 фолів (8 у швейцарок, 11 у норвежок), “нагородивши” футболісток двома попередженнями (1+1).

