У Києві відбулися вирішальні поєдинки чемпіонату України серед жіночих команд у Першій лізі сезону-2025/2026.
На фінальному матчі, в якому зустрічалися «Маріуполь» та «Ужгород», арбітринею була Марія Зобенко, їй допомагали Анна Галян (Хмельницький) та Марія Матвійчук (Київська область), функції четвертої арбітрині виконувала Вероніка Червінська, що також представляє пристоличний регіон. Роботу суддівської бригади оцінював Сергій Дзюба (Хмельницький).
Згідно з регламентом, вирішальні протистояння складаються з двох матчів. Перший поєдинок в Ужгороді завершився перемогою господарів (3:2), другий у Києві виграли маріупольчанки (2:1). Тож доля «золота» Першої ліги вирішувалася в серії пенальті, в якій вправнішими виявилися футболістки «Маріуполя».
Додамо, що на поєдинку за третє місце між ДЮСШ «Поділ» (Київ) та «Погориною» (Костопіль) працювали також представниці КОАФ – Ірина Піценко та Єлизавета Настусенко асистували Анастасії Ліщук (Хмельницький), функції четвертої арбітрині були покладені на Марію Зобенко, а оцінював дії бригади арбітринь Ігор Ярменчук (Київ).



