Skip to main content Scroll Top

Резнік та Зобенко на фіналі Кубка України

photo_2026-05-28_06-45-37

У середу, 27 травня, в Києві на НТК ім. Баннікова відбувся фінал Кубка України серед жіночих команд. У вирішальному поєдинку за трофей зійшлися «Колос» (Ковалівка) та харківський «Металіст 1925».

Мінімальну перемогу здобули харків’янки – 1:0, та стали володарями почесного трофею.

На поєдинку працювала бригада арбітринь на чолі з Веронікою Васильченко (Слов’янськ), допомагали їй Анастасія Олійник (Кропивницький) та луганчанка Анастасія Резнік, яка вже давно активно залучається до матчів на Київщині, функції четвертої арбітрині виконувала ще одна представниця КОАФ Марія Зобенко, а оцінювала роботу суддівської бригади Оксана Єрмакова (Полтава).