З 14 по 16 липня у Києві пройшов навчально-тренувальний збір для арбітрів та асистентів арбітра чемпіонату України серед юнацьких команд.
Учасники НТЗ пройшли педагогічне тестування, склали тест FIFA з фізичної підготовки, а також прослухали курс лекцій із правил гри у футбол та нововведень у них.
Київщина була представлена на НТЗ арбітрами Євгеном Горбенком та Миколою Шевелем, асистентами Максимом Мельниченко та Єлизаветою Настусенко, а також викладачем (спостерігачем арбітражу) Леонідом Ярмолинським.