30-річний арбітр Сергій Задиран дебютував на рівні вітчизняної Прем’єр-ліги.
Сталося це в неділю, 3 вересня, в поєдинку 6-го туру між львівським «Рухом» та харківським «Металістом 1925». Матч завершився результативною нічиєю – 1:1, а представник Київщини п’ять разів діставав із кишені жовту картку, дві з яких перетворилися на червону для гравця гостей Ярослава Мартинюка.
Комітет арбітрів КОАФ бажає Сергію успіхів у подальших матчах на вітчизняній арені.